بازرگان، حقوقدان و تحلیلگر روزنامه های ایران

درباره من

من محمد هستم، به احتمال زیاد اگر در سال 1804 میلادی به دنیا می آمدم، به نهضت ناپلِون بناپارت می پیوستم. ممکن بود حتی یک المانی باشم و در اوج تورم سال 1917 میلادی به دنیا بیایم و با پول هایی که پدرم از سر کار می آورد بادبادک درست کنم. چه کسی می داند ؟ شاید برای رهایی از سرنوشت شوم کمونیسم، هنگام فرار از برلین شرقی، برای رسیدن به معشوقه ام در آن سوی دیوار ها با شلیک سربازی روس کشته می شدم. شاید این متن را حدود نود سال پیش می نوشتم و توسط زیگموند فروید متهم می شدم به اتفاقی در کودکی ام و ارتباط آن با مرگ ! 

 

به  روزنامه نگاری، مدیریت کسب و کار، روانشناسی،حقوق و تاریخ علاقه مندم. چند سالی از عمرم را هم صرف خواندن حقوق کردم.بیشتر از آن که یک حقوق دان باشم باور دارم که زندگی نجات یافته ام را مدیون به نوشتن، روانشناسی و مدیریت می دانم. اعتقادی به سن و مدرک تحصیلی ندارم. اما عمیقا برای تجربه ارزش و احترام قایلم. اگر دوباره زاده شوم، همه اشتباهاتی که تا امروز داشته ام را تکرار می کنم و باز هم از زندگی، از این پدیده شگرف دوست داشتنی لذت خواهم برد.

 

به حرفه  معلمی مشغولم، به آدمها کمک می کنم که زندگی بهتری بسازند و  ارتباط بهتری را تجربه کنند.  تجارب مختلفی هم در سازمان های بزرگ و کوچک ایران داشته ام. کم حرف می زنم، اما مشتاقانه و با جان و دل از تجارب شکست ها و موفقیت هایم سخن می گویم. تلاش می کنم انسان مفیدی باشم و  دنیای بهتری بسازم. 

 

بخشی از سوابق اجرایی و مدیریتی من :

 

سخنران و فعال اقتصادی تقدیر شده توسط ریاست محترم دانشگاه ازاد اسلامی تهران جنوب

 

تحلیلگر سیاسی و اقتصادی روزنامه های ایران

 

مدیر ارتباطات بین الملل هلدینگ شفا دارو پرشین 

 

هم بنیانگذار اسبق سیستم آموزشی توانا 

 

مشاور گروه کارخانجات آریا

 

مشاور هلدینگ سیبا 

 

مشاوره هلدینگ رسانه ای موثق

 

مدیر R&D و کارشناس تحقیق و توسعه  هلدینگ بین المللی پروشات 

 

سخنران و مدرس گروه آموزشی هامون 

 

 

 

 

دوستتان دارم 

 

با تواضع 

 

محمد 

 

 


محمد یوسفی آرامش، بازرگان، حقوقدان و تحلیلگر سیاسی و اقتصادی روزنامه های سرشناس ایران است.
وبسایت جدید محمد یوسفی آرامش به آدرس Www.MrAramesh.com راه اندازی شده است.

پربیننده ترین مطالب
آرشیو مطالب
Designed By Erfan Powered by Bayan